Esra Sarı Esra Sarı
Esra Sarı Esra Sarı
Esra Sarı Esra Sarı
Esra Sarı Esra Sarı
Esra Sarı Esra Sarı
Esra Sarı Esra Sarı

Cerrahi Diş Tedavisi

Cerrahi Diş Tedavisi Kısa Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Kısa Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Kısa Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Kısa Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Kısa Açıklama,

Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, Cerrahi Diş Tedavisi Uzun Açıklama, 

Dental implantlar eksik bir dişin yerini almak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılmış kökü taklit eden vidalardır.

İmplant başarısındaki en önemli anahtar implantın yerleştirileceği kemiğin yoğunluğu ve boyutsal özellikleridir. İmplant uygulaması yapılacak olan kemiğin genişlik ve yüksekliği yerleştirilecek implantın boyutlarını belirler.
 
Çeşitli sebeplerden dolayı hastadaki kemik kalitesi ve miktarı azalmış olabilir. Bu durumlarda implant yerleştirmeden önce kemik miktarını arttırmak amacıyla implant yerleştirme ile eş zamanlı ya da daha öncesinde bir takım operasyonlar yapılır.