Hakkımda

Hakkımda

Kadıköy Anadolu Lisesi'nde lise eğitimini tamamladıktan sonra 2000 yılında İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldum. Aynı sene İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda doktoraya başladım. Doktora konusunu farklı operasyon tekniklerinin karşılaştırılması üzerine seçtim. "Periodontal kemik grefti uygulamalarında geleneksel flep operasyonu ile "papilla preservation technique" in karşılaştırmalı olarak incelenmesi" konulu doktoramı teslim edip "periodontoloji doktoru" ünvanını alarak mezun oldum. 
 
Doktora sonrası dönemde implant cerrahisi ve implantüstü protetik tedavilere ağırlık verdim. Yetersiz kemik varlığında implant öncesi cerrahi teknikler üzerine çalıştım. İmplant uygulamaları için kemik yetersizliğinde kemik gelişliği ve yüksekliğini arttırma, sinus kaldırma operasyonlarında kendimi geliştirdim. Mesleki ilgi alanlarım içerisinde; estetik diş hekimliği, dişeti estetik düzenlemeleri, implant öncesi kemik oluşturma ve implant cerrahisi, mikro cerrahi, mikroskop destekli tedavi ve yer almaktadır. İlgi alanlarım dahilinde halen sayısız kongre ve toplantıları takip etmekteyim.  
 
Estetik ve güzel olan her şeye doğada ilgi duyuyorum. Temel bir takım estetik yönlendirici kavramlar olmasına rağmen estetik düzenlemenin her hasta için ayrı ayrı düşünülüp planlanması gerektiğini savunuyorum. Bu sayede güzel ve bir’icik olmaya devam edeceğimizi düşünüyorum. Dolayısıyla klinikteki estetik diş hekimliğine bakışım da bu anlayışımın bir uzantısıdır. 
 
Hastalarımı tedavi ederken bütüncül yaklaşımı benimsiyorum. Hastaları sadece diş problemleri odağında görüp algılamıyorum.  Bu durumdan beslendiğimi söyleyebilirim. Bu sayede işimi yaparken farklı bir insan ve ruhla temasta olduğumu biliyor olmak beni bu mesleğe daha da bağlayan motivasyon araçlarından biri oluyor. 
 

Diplomalar

Diploma 1
Diploma 1
Diploma 2