Hakkımda

Hakkımda

Kadıköy Anadolu Lisesi'nde lise eğitimini tamamladıktan sonra 2000 yılında İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı sene İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda doktoraya başladı. Doktora konusunu farklı operasyon tekniklerinin karşılaştırılması üzerine seçti.

Kadıköy Anadolu Lisesi'nde lise eğitimini tamamladıktan sonra 2000 yılında İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı sene İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda doktoraya başladı. Doktora konusunu farklı operasyon tekniklerinin karşılaştırılması üzerine seçti. "Periodontal kemik grefti uygulamalarında geleneksel flep operasyonu ile "papilla preservation technique" in karşılaştırmalı olarak incelenmesi" konulu doktorasını teslim edip "periodontoloji doktoru" ünvanını alarak mezun oldu.

 
Doktora sonrası dönemde implant cerrahisi ve implantüstü protetik tedavilere ağırlık verdi. Yetersiz kemik varlığında implant öncesi cerrahi teknikler üzerine çalıştı. İmplant uygulamaları için kemik yetersizliğinde kemik gelişliği ve yüksekliğini arttırma, sinus kaldırma operasyonlarında kendini geliştirdi.
 
Mesleki ilgi alanları içerisinde; dişeti estetik düzenlemeleri, implant öncesi kemik oluşturma ve implant cerrahisi, mikro cerrahi, mikroskop destekli tedavi ve estetik diş hekimliği yer almaktadır. İlgi alanları dahilinde sayısız kongre ve toplantıları takip etmektedir.

Diplomalar

Diploma 1
Diploma 1
Diploma 2